Make your own free website on Tripod.com

UFO Konulu yeni kitaplar ve video :

UFO GERÇEKLERİ & YALANLARI : Farah YURDÖZÜ

ABD de yapılan araştırmalardan çıkan inanılmaz sonuç :"Milyonlarca kişi UZAYLILAR tarafından kaçırıldığını iddia ediyor!.." Yapılan diğer araştırmalar, ABD de kaçırıldıklarını iddia edenlerin yalnız olmadıkları ve dünyanın çeşitli yerlerinde de aynı iddiaların her geçen gün hızla arttığını gösteriyor!... "UFO GERÇEKLERİ & YALANLARI" adıyla sunduğumuz bu kitap, Uzaylılar ve Uçandaireler hakkında merak ettiğiniz çeşitli konuları, en son gelişmeler ışığında sizlere aktarmak için hazırlanmıştır.

Uzay gemilerinin içinde neler oluyor? Gezegenimiz bir deney laboratuvarı mı? Kaçırılanlar anlatıyor.Uzay gemilerinde gerçekleştirilen ameliyatlar.Yıllar sonra ortaya çıkan büyük sır."Dünya dışı varlıklar"ın insanlık açısından önemi.Uzaylıların ortak fiziksel özellikleri.FBI 'ın gizli UFO raporları.Hitlerin UFOları ve Nazi teorisi.Çağımızın en büyük oyunu: UMMO ,uzaysal yolu masalı.Çöle inen uçandaireler.Çindeki UFO üssü.Dünya E.T. ile tanışacak.Uzaysal tarikatlar ve telepatik mesajlar.Dört tehlikeli grup.Cennetin kapısı hangi gezegende? Güneş tapınağı ve intahar eden tarikat üyeleri.Tanımlanamayan uçan adamlar..

Araştırmaya, düşünmeye ihtiyaç duyan ve basmakalıp bilgileri yeterli görmeyen okurlarımıza yeni bir boyut, yeni bir pencere daha açılıyor..

 
Fanatik Göruntu sistemlerinden UFO konulu video kaset(türkçe)
Ing. Orijinali : UFO From Legent to Reality-1