Make your own free website on Tripod.com

TANIMLANAMAYAN UÇAN CİSİMLERİ ARAŞTIRMA MERKEZİ


( TUCAM )' DAN DUYURU

Merkezimiz çalışmalarına başlamıştır. Konu ile ilgilenenlerin alakalarını bekliyoruz.
AMACIMIZ :
" UFO Gerçeğini". Türkiye haIkına anlatmak, açıklamak ,kanıtlamak. Bu büyük ve ulu gerçeğe siz değerli halkımıza ulaştırmak. O nedenle "Gelin çıkmış olduğumuz Bilgi Çağında ki bu evrensel yolculuğa hep birlikte katılalım" sloganı iIe yola çıkıyor ve ilgilerinizi bekliyoruz.

Bu söylediklerimiz lafta kalmayacak. Bu nedenle araştırmalar yapacağız, yurt içi ve yurt dışında konu ile ilgili kitap, dergi ve video kaseti getirtiyoruz. Artık bunun zamanı gelmişti. Türkiye'nin içerisinde bulunduğu bu uykudan uyanıp, atılım yapma vakti gelıniştir. Bu kutlu görev diğer arkadaşlarımız gibi bize de düşmüştür. Merkezimiz amatör ve profesyonel araştırmacıların hizmetine girmiştir. Ayrıca kütüphanemizden de faydalanmanız mümkündür. Kütüphanemizde yerli yabancı birçok eser bulunmaktadır. ((Örneğin Project Blue Book, UFO Experience, UFO Report ) kütüphanemizden yararlanınak için mektupla merkezimize başvurmanız yeterlidir. Ayrıca merkezimiz bazı etkinliklerde gerçekleştirecektir. Bunlardan ilki ocak'99 gerçekleşecek olan "UFO Resimleri Sergisidir". İlgilenenlerin katılımını bekliyoruz. ' Faliyetlerimiz devam edecek.

Merkezimiz yurt dışındaki UFO vakıfları ile de ilişki halinde olduğundan gelişmeleri halkımıza kısa zamanda duyurma imkanı bulabileceğiz.

Bu duyuru ile birlikte sizlere bir adet "UFO - kısa bilgi" adlı tanıtını yazısı gönderilecektir. Lütfen yazıyı dikkatlice okuyup, bize düşüncelerinizi bildiriniz. Bu evrensel yolculuğa katılmanızı bekliyoruz.

Sevgi ve ışıkla.....

lrtibat Adresi ; P. K : i 29 KAYSERİ
Başkan : Ayhan DEVER